ENG

Únikové hry plné napětí v Praze

Vyberte si hru a otestujte svoje schopnosti v praxi

key icon

Hodnocení našich her

Inspirujte se zážitky a vzpomínkami ostatních hráčů

key icon

Tereza
Skvěle propracované úkoly,super atmosféra a personál. Doporučujeme!!


Doupě neřesti

Ondra
Spoustu šifer, autentické prostředí (fotky jsou reálné), personál naprosto úžasný. Výborná dostupnost (parkovat se dá autem hned před vchodem). Výborně jsme se bavili.


Upíří hrobka

Karolína
Hra nás velice bavila. Atmosféra nás vtáhla do děje. Hra nebyla snadná, ale o to víc nás bavila.I přes celkem náročné úkoly jsme zvládli uniknout. Doporučuju všem.


Maphia

Veronika
Únikovka byla zajímavá, zajímavá a na konci napínavá :) Prostředí bylo zařízeno autenticky a rekvizity byly výborné tematické (není pro velmi slabé povahy, vzhledem k tomu, ze téma je mafiánské :)). "Pán za barem" byl sympaticky a příjemný.


Maphia

Kabelkáři
Kvalitní pražská hra s tajemnou atmosférou. Pořád jako bychom měli pocit, že z té úpíří hrobky na nás vyleze upír. O rébusy tu není nouze, některé jsou velmi originální a většinou souvisejí s tématem hry. Líbilo se mi, že tu nejsou hluché pasáže, člověk musí jet naplno, aby měl šanci s případnými drobnými zaváháními své poslání dokončit.


Upíří hrobka

Pavel
Nápadité, dobré. Nápověda vtipná, stojí opravdu za to se tady stavit. Pro dva hráče ideál.


Doupě neřesti

SynuraP
Naše asi šestá únikovka a rozhodně není co vytknout. Provedení spíše klasické, ne mraky oslňujících elektroblikátek, což ale koresponduje s mafiánským tématem, takže to nijak nevadilo. Organizátor prima, za nás jako "larpaře" rozhodně plus za neotřelé uvedení do děje a celkový rollplaying. Atmosféra místnosti výborná a vše fungovalo, jak mělo. Byli jsme ve 3 lidech, což považuji za ideální počet, méně protřelí by si hru určitě užili i ve více.


Maphia

Veronika
Naše první únikovka. Moc jsme si to užili, děkujeme a určitě doporučujeme.


Maphia

Erika
Supeer hra, hodina utekla jako nic, perfektní úkoly, kulisy- prostě vše. Moooc milý, ochotný personál. Byli jsme tady poprvé- ale určitě ne naposled.


Upíří hrobka

Barbie
Dost dobrý! Vtipné, autentické, super obsluha, kterou práce evidentně baví. Stihli jsme dohrát jen tak tak, takže parádně rozložené úkoly i šifry.


Doupě neřesti

Honza
Vtipná místnost! Opravdu jsme se pobavili, přiučili, zasmáli. Moc pěkně udělaná hra s obtížností tak akorát pro dva. Velmi chválíme obsluhu, která dodává hře pořádný šmrnc.


Doupě neřesti

Upírka
Nestala jsem se nesmrtelnou, zvládli jsme to. Pecková hra plná šifer. Síly se krásně rozprostřely a každý z nás měl co dělat. Opravdu nabitá únikovka. DOPORUČUJI!


Upíří hrobka