ENG

O nás

Eliška Vorbová

Eliška Vorbová

Eliška je otevřená hlava a tak trochu vizionář. Dlouho pracovala pro eventové agentury, takže v organizování na míru šitých akcí umí opravdu chodit. V únikovkách má za sebou několik úspěšně odehraných her. A jak sama říká: „Tohle je přesně obor, ve kterém můžu skloubit mé dlouhodobé zkušenosti s tím, co mě baví.”

Lucie Zajíčková

Lucie Zajíčková

Lucka je v únikových hrách jako ryba ve vodě. Její zápal pro ně vznikl v roce 2013, kdy jí tento obor doslova pohltil. Hry hraje, sleduje, aktivně recenzuje a nyní jich už deset provozuje. Její role v hrách  se pohybuje v širokém rozpětí: od technické podpory, přes personalistiku až po samotný management. Uvítá každou připomínku na zlepšení a má radost, když hráči odchází s úsměvy na rtech.

Malvína Benešová

Malvína Benešová

Malvína se od rommasterky vyšplhala až na pozici provozní únikových her a nyní je nedílnou součástí našeho týmu. Potkáte se s ní především na telefonu a na e-mailu. Žádný dotaz ji nikdy nezaskočí. Únikovky ráda testuje a je vždy otevřená novým výzvám.

Ivana Neprašová

Ivča je v únikovkách od začátku roku 2023 a můžete se s ní potkat na hrách Jungle a Zlobr. Moc ráda vás potrápí a rady nedává tak jednoduše. Ale garantujeme, že na konci budete vždy odcházet s úsměvem, protože tak pozitivně naladěného člověka se zápalem pro věc potkáte jen málokde. 

Jungle Zlobr

Nikol Hanzlíčková

Nikol ráda cestuje, tančí, čte, kouká na filmy a miluje kočky. Nejraději má našeho kocoura v botách, kterého potkáte ve hře Zlobr. Nikol je již zkušený room master a obsluhuje celkem čtyři hry v Karlíně. Jeden den provází mladší hráče a druhý den zase nasazuje pouta v Doupěti neřesti. Dejte si na ni pozor! Za nevinným úsměvem se skrývá drsná průvodkyně. 

Doupě neřesti Jungle Upíří hrobka Zlobr

Nicol Pischnothová

Nicol brzy zdolá všeobecné gymnázium v Praze. A při zdolávání překážek v únikovkách vám pomůže na pobočce v Holešovicích. Nikol vás nikdy s žádnou radou o pomoc neodmítne, ale i její nápovědy jsou trochu záludné. K jejím předním vlastnostem patří svědomitost, zápal pro věc a hledání řešení. Nejen proto si Nicol bereme rádi i na pomoc při našich dalších projektech, kde má možnost nahlédnout pod pokličku zase jiným oblastem podnikání.  

Agent 007 Al Capone Buddhova stopa Gulliverova cesta Kryštof Kolumbus

Adéla Kocourková

Adéla studuje ve třetím ročníku střední zdravotnické školy. Naštěstí za dobu její kariéry co by room masterka nemusela zasahovat u žádných úrazů. Zatím si vystačila jen s dobře míněnou radou přes vysílačky. Díky svému malířskému nadání ale občas resuscituje některé rekvizity. Adéla působí v našich dvou mafiánských klubech v Karlíně i v Holešovicích.     

Agent 007 Al Capone Buddhova stopa Gulliverova cesta Kryštof Kolumbus Maphia

Bibiána Blažková

Bibi v týmu patří k těm služebně starším, ale pořád stejně zapáleným! Potkáte se s ní na Maphii, Upíří hrobce a Doupěti neřesti. Vždycky se snaží vytvořit pohodu a příjemnou atmosféru, aby si všichni hru užili naplno. Největší odměnou je pro ni nadšená skupina, která odchází s úsměvem na tváři. Bibi je také hlavní hlasatelkou závad, návrhů, vylepšení a skladových zásob. Bez ní byste v tajném mafiánském baru byli nuceni pít maximálně tak rum.  

Doupě neřesti Maphia Upíří hrobka

Michaela Hubačová

Mína je stěžejním článkem obou poboček. Ovládá devět her a vždy je nablízku, když ji potřebujete. K únikovkám se dostala ze zvědavosti jako hráčka a nyní již několikátý rok sleduje vše z druhé strany a prožívá s hráči jejich nadšení při nálezu nových indicií. Protože se Mína věnuje sebeobraně a fitness, doporučujeme vám dohrát hru v limitu a neodnášet si žádné rekvizity a zámky. A to “ani omylem”. 

Agent 007 Al Capone Buddhova stopa Doupě neřesti Gulliverova cesta Jungle Kryštof Kolumbus Upíří hrobka Zlobr

Agáta Sušická

Agi je studentka střední školy a také vášnivá sportovkyně. Jejím snem je procestovat Evropu na motorce a navštívit Indii. S námi se zatím vydala alespoň do nepropustné Jungle, kam láká i další návštěvníky. Ráda vám poradí, jakým směrem se ve hře vydat. Má radost, když každý hráč může ukázat, v čem je opravdu dobrý a dohromady pak zdolají překážky našich rodinných her.  

Jungle Zlobr

Barbora Havelková

Barča je studentkou pedagogické fakulty. Únikové hry jsou pro ni způsob, jak zábavně trávit čas s rodinou a přáteli. Tato práce je pro Báru skvělá praxe, protože zkrotit roztěkané hráče všech věkových kategorií není nic lehkého. Bára si získá vaši pozornost na upířích hrách i v těch rodinného typu. Také je skvělou průvodkyní nových kolegů, kteří se teprve zaučují. 

Doupě neřesti Jungle Upíří hrobka Zlobr

Jan Voženílek

Honza je jedním z mála mužských zástupců v našich řadách. Únikové hry jsou pro něj výzvou a důvodem přemýšlet trochu jinak. Má radost, když hráči odcházejí s radostí, že hru zvládli a také s dobrým pocitem, že o ně bylo dobře postaráno. Honza je velký profesionál a umí vás po vysílačce nalákat zrovna tam, kam potřebuje. Ale pozor, v Tajném baru nikomu nevěřte!

Agent 007 Al Capone Buddhova stopa Gulliverova cesta Kryštof Kolumbus Maphia

Eliška Pham

Eliška, studentka fakulty informatiky a statistiky, je od března 2024 jedním z našich juniorských roommasterů. Pokud zrovna něco nekóduje zalezlá u sebe v pokoji nebo nezkouší nové recepty v kuchyni, tak na ni narazíte na většině karlínských her. Jeden den Vás s radostí provede bažinou plnou pohádkových bytostí, druhý den je zase součástí nemilosrdné přestřelky v tajném baru. S budoucím analytikem za zády si můžete být jisti, že veškeré Vaše pohyby budou Eliškou zpozorovány a podrobně zanalyzovány, aby Vás dovedla přesně tam, kam potřebujete.

Jungle Maphia Zlobr