ENG

Teambuilding a soukromé oslavy

Originální a moderní teambuilding v centru Prahy!

Akční zážitkové únikové hry od Chess KEY Room, které najdete poblíž metra Florenc, může hrát najednou až 27 hráčů. Během 3 hodin tedy lze odbavit více jak 50ti člennou skupinu. Pro vychutnání té správné zábavy můžete využít společenskou místnost či kouzelnou prvorepublikovou zahradu přímo v centru Prahy. Zařídíme vám catering, výzdobu, degustaci vína, aj.

V našem týmu je eventový specialista, který se o vás prvotřídně postará.

Naše únikové hry jsou navrženy tak, aby příjemným a zábavným způsobem otestovaly schopnost práce v týmu, komunikaci, myšlení „out of the box“, ale hlavně aby Vás semkla dohromady!

Co všechno umíme:


Soukromé akce

Vyzkoušejte něco nového, utužte vzájemné vztahy a získejte nové společné zážitky. Narozeninová oslava nebo třeba rozlučka se svobodou získá v prostředí únikové hry úplně jiný rozměr.


Firemní akce/teambuilding

Potkejte se mimo kancelář při něčem, co vás bude všechny bavit. Únikové hry jsou jedinečnou příležitostí, jak se s kolegy lépe se poznat. Uspořádejte soutěž týmů nebo si prostě zahrajete jen tak pro zábavu. Stačí nám napsat na info@UnikoveHryVpraze.cz a my pro vás připravíme vánoční večírek, akci pro klienty či klasický teambuilding přesně podle vašeho zadání.


Na vaše přání umíme ještě zajistit:

Další služby na základě domluvy

Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle