ENG

Teambuilding a soukromé oslavy

Akční únikové hry najdete na Praze 8 v Karlíně a na Praze 7 v Holešovicích vždy blízko metra. Během 1 hodiny odbavíme až 27 hráčů a během 3 hodin si může zahrát až 60 osob. Pro skupinu až 30ti osob nabízíme možnost pronájem prostoru her pro oslavu či teambuilding. Zajistíme vám teplý i studený catering nebo jen menší občerstvení s přípitkem. Pro větší skupiny máme také řešení v podobě pronájmu externích salónků či kaváren.

Vzorová nabídka ke stažení ZDE

Náš eventový specialista se o vás prvotřídně postará. Rádi pro vás připravíme společenskou místnost nebo kouzelnou prvorepublikovou zahradu přímo v centru Prahy. Zařídíme vám catering, originální výzdobu nebo třeba degustaci vína z Vinařství Kubík.

Teambuilding

Zažijte nezapomenutelný teambuilding v centru Prahy a otestujte schopnosti vašeho týmu. Teambuildingové hry vás semknou, probudí ve vás kreativitu a naučí vás přemýšlet mimo vaše zajete stereotypy.

Soukromé akce

Narozeninová oslava nebo třeba rozlučka se svobodou získá v prostředí únikové hry úplně jiný rozměr. Vyzkoušejte s vašimi blízkými něco nového, utužte vzájemné vztahy a získejte společné zážitky.

Napište nám na info@unikovehryvpraze.cz a my pro vás připravíme teambuilding, vánoční večírek, rozlučku se svobodou nebo třeba narozeninové překvapení. Uvidíte, že na společně strávené chvíle budete ještě dlouho vzpomínat.

Rezervovat hru

Spokojeně u nás odehráli například týmy těchto firem