ENG

Co dělat v Praze s dětmi když prší? Vemte je za Zlobrem nebo do džungle

Venku prší, ale přesto chcete s dětmi podniknout něco akčního? Vemte je k nám. Naše únikové hry pro děti budou bavit celou rodinu. Procvičíte mozkové závity, prověříte týmového ducha a užijete si chytrou zábavu.

Úniková hra Jungle

Utečte s dětmi před deštěm do tropického prostředí džungle. Ocitnete se uprostřed divočiny a bujné vegetace. Nikdy nevíte, co na vás uprostřed lián čeká za překvapení. Pokud se chcete dostat ven, musíte hrát a vyhrát. 

Mimochodem, pamatujete na kultovní film Jumanji? Tak přesně tím je naše hra inspirována. Únikovka Jungle je vhodná pro děti od 6 let i pro dospělé. Těšíme se na vás na Praze 8.

Úniková hra Zlobr 

V upršené Praze najdete mnoho bažin, ale jen jedna patří Zlobrovi. Tedy, patřila, dokud o ní nepřišel. Pomozte mu získat bažinu zpět a vydejte se společně s dětmi na pohádkovou cestu plnou dobrodružství. 

A pokud si ve hře budete připadat jako ve filmu Shrek, vězte, že právě jím a dalšími klasickými pohádkami jsme se při tvorbě inspirovali. Únikovka Zlobr je vhodná pro děti od 6 let i pro dospělé. Těšíme se na vás na Praze 8.

Úniková hra Gulliverova cesta

Doplujte pražskými kalužemi až do moře, kde na vás čeká Lemuel Gulliver se svým tajemným deníkem. Opravdu na svých cestách potkal lidi vysoké jen několik centimetrů? Je pravda, že zakotvil se svou lodí u ostrovů obývaných obry? 

Prozkoumejte Gulliverův pokoj, najděte zápisky z cest a doplňte jeho příběh. Pomozte mu dokázat, že si celé dobrodružství nevymyslel. Únikovka Gulliverova cesta je vhodná pro děti od 6 let i pro dospělé. Těšíme se na vás v Holešovicích

Úniková hra Kryštof Kolumbus

Naskočte na loď a po deštěm rozbouřené Vltavě doplujte až do Španělska. Tam už vás očekává sám Kryštof Kolumbus. Vydejte se s ním na špionážní cestu a  jen Bůh ví, na jakém kontinentu vás vlny vyplaví. 

Únikovka Kryštof Kolumbus je vhodná pro děti od 6 let i pro dospělé. Těšíme se na vás v Holešovicích

Rezervujte si vaši hru online a zažijte neopakovatelné dobrodružství.