ENG

Darujte místo měkkého dárku napínavý zážitek

Znáte to známe rčení, že nejlepší dárek je zážitek? My ho můžeme jen potvrdit. Pozvěte vaše nejbližší na únikovku a vytvořte si vzpomínku, která vám vždycky vykouzlí úsměv na rtech.

Znáte to známe rčení, že nejlepší dárek je zážitek? My ho můžeme jen potvrdit. Pozvěte vaše nejbližší na únikovku a vytvořte si vzpomínku, která vám vždycky vykouzlí úsměv na rtech. 

Proč jít na únikovku 

Ještě jste na únikové hře nebyli? Nejvyšší čas to napravit. Únikovky jsou skvělým zážitkem, napumpují vám do krve adrenalin, rozpohybují mozkové buňky a utuží vztahy. Pokud už jste ostříleným matadorem, jistě víte, co vás čeká. Vemte s sebou tentokrát své blízké a vyzkoušejte si dostat se z místnosti dřív než vám vyprší časový limit. 

Únikovka jako dárek pro děti

Úniková hra je pro děti ideálním dárkem. Jako rodina prožijete příjemné odpoledne a na našich hrách se pobavíte vy i vaši nejmenší. Vyzkoušejte například hru Jungle, Zlobr nebo Guliverovu cestu. Únikovky jsou inspirované známými filmy a knihami, které si zamilovali všechny generace. 

Únikovka jako dárek pro partnera

Chcete prolomit ledy nebo zažít neotřelé rande? s partnerem se vydejte na únikovku Doupě neřesti, při které se možná trochu začervenáte. Nahlédnete do upíří komnaty a vyzkoušíte si propriety, se kterými si zde milenci zkracovali dlouhé chvíle. Na konci vás možná čeká i nesmrtelnost.

Únikovka jako dárek pro kamarády

Vemte partu a zajděte na únikovku. Uvidíte, že to bude jeden z vašich nejlepších zážitků. Co takhle dostat se z Al Capone klubu dřív než dorazí konkurenční Moranův gang a místo i s vámi zapálí? Nebo nasedněte na vlak z Londýna a pokuste se jako agenti 007 zachránit královskou rodinu před nastraženou časovanou bombou. Zvládnete to? 

Únikovka jako dárek pro kolegy

Únikové hry jsou dokonalou formou teambuildingu. Zahrajete si u nás i v případě, že přijdete s celou firmou. Během 1 hodiny odbavíme až 27 hráčů a během 3 hodin si může zahrát až 60 osob. Zajistíme vám teplý i studený catering nebo jen menší občerstvení s přípitkem. Pro větší skupiny máme také řešení v podobě pronájmu externích salónků či kaváren.

 

Ať už se chystáte na únikovku s kýmkoliv, u nás si ji užijete naplno. Vyberte si, jaké téma vám je nejbližší.