ENG

Úniková hra Jungle

Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete.
Jediná cesta ven je vyřešit její tajemství. Dokážete to?

Máme pro vás jednu ze světově nejpopulárnějších her,
která předčí všechna vaše očekávání.

60
min
2-6
osob

Proč do toho jít

  • napínavé dobrodružství, které vás vtáhne do děje
  • spousta zapeklitých rébusů
  • autentické kulisy
  • pro ostřílené hráče i začátečníky
  • vhodné pro rodiny s dětmi stejně jako partu dospěláků
  • hrou vás provedou naše originální veršované texty


Hrajete rádi stolní hry? Jednu pro vás máme. Jenže tahle je trochu jiná. Doslova vás vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. V naší hře nikdy nevíte, co na vás ještě čeká. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál, rozluštit celé tajemství a zdolat všechny nástrahy.

Jungle je celosvětově oblíbená únikovka s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, jehož volné pokračování běželo v kinech v prosinci 2017. Úniková hra Jumanji obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je především vzájemná spolupráce celého týmu.

Na hru máte 60 minut. Troufáte si? Přijďte si k nám vyzkoušet, jestli z džungle vyváznete ve stanoveném limitu nebo dokonce v rekordním čase.

Úniková hra Jungle je vhodná jako úniková hra pro děti od 6 let i pro dospělé. Během hry na vás čekají rébusy, které zvládnete vyřešit i bez čtení a počítání.

Zakoupit voucher rezervovat Hru
Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle
Zakoupit voucher Rezervovat hru