ENG

Nejlepší firemní teambuilding? Jednoznačně únikovky

Plánujete teambuilding a přemýšlíte, co se zaměstnanci podniknete? Dobrá večeře, výlet nebo bowling určitě nejsou k zahození, ale už jste společně zašli na únikovku? Pokud právě překvapeně kroutíte hlavou, je nejvyšší čas vyzkoušet pořádnou zábavu. Jdeme na to.

Proč je únikovka ideální firemní teambuilding 

Únikové hry patří k nejoblíbenějším firemním aktivitám. Proč? 

  • Učíte se pracovat v týmu. 
  • Navzájem se na sebe musíte spolehnout. 
  • Nasloucháte jeden druhému. 
  • Komunikujete a předáváte své myšlenky ostatním. 
  • Respektujete názory kolegů. 
  • Máte stanovený čas, ve kterém musíte jako tým úkol stihnout dokončit. 

Během únikovky zlepšujete celkovou komunikaci v týmu, vztahy a navazujete pevné vazby. Lépe se navzájem poznáte a dozvíte se o sobě mnohem více než na pracovišti. 

Jakou únikovku si pro teambuilding vybrat

Pokud se se svým týmem chystáte na únikovku, vyberte si hru ideální pro větší počet lidí. Co vše byste při výběru měli zohlednit? 

1. Únikové hry pro začátečníky 

Pokud nikdo z vašeho týmu ještě na únikovce nebyl, vyberte takovou hru, která je vhodná i pro začátečníky. My doporučujeme například hru Buddhova stopa nebo Maphia

TIP: Chystáte se na s kolegy na únikovku poprvé? Přečtěte si naše tipy, jak se připravit na první únikovou hru

2. Únikové hry pro pokročilé 

Jste naopak tým ostřílených matadorů, kteří už několik únikovek s úspěchem zdolali? Vyberte si takovou hru, která procvičí vaše mozkové závity. Co takhle hra Agent 007,  troufnete si zachránit člena královské rodiny před atentátem? 

3. Vhodné téma únikové hry 

Téma hry vyberte podle složení týmu. Pokud jste fanoušky strašidelných únikovek, určitě si zamilujete Upíří hrobku. Velké množství šifer vás nenechá ani minutu vydechnout a krvelační upíři bloudící po temných chodbách vás budou provázet celou hrou. Jste spíše odvážlivci, kteří chtějí vyřešit zapeklité úkoly a sdílet adrenalin? Hra Al Capone už na vás čeká. Pomozte slavnému mafiánovi dostat se na svobodu a najděte důkaz proti jeho konkurenci. Půjde vám nejen o čest celého gangu, ale i o krk.

Firemní teambuilding v Praze až pro 60 lidí 

Perfektní teambuildingové aktivity v Praze zažijete u nás v Karlíně a v Holešovicích. V případě vašeho zájmu pro vás připravíme soukromou akci až pro 60 lidí, catering, občerstvení i přípitek. Neváhejte nás kontaktovat